RobotOkulu.com

 (0)
Projeleriniz için malzemeler
hazır

Hakkımızda

   Henüz robotların oyuncak sayıldığı 2000 yılında ODTÜ Robot Topluluğunu kuran birkaç arkadaşla başladığımız maceramız imkansızlıklar içinde ihtiyacımız olan tüm malzemeleri kendimiz üreterek, deneyerek, okuyup öğrenerek ve yeni gelen arkadaşlarımıza öğrendiklerimizi aktararak başladı.

 

   Sonrasında, teknolojiyi kullanan değil, üreten bir gençlik hayali ile Türkiye'nin ilk robotik web sitesi, ilk e-dergisi, ilk eğitim kitleri ve eğitim müfredatı, ilk robotik zirveleri gibi birçok ilki gerçekleştirdik ve ilkokuldan üniversiteye, hatta akademik hayata ve iş hayatındaki profesyonellere kadar binlerce robot meraklısıyla yüzlerce robot projesi yaptık.

 

   Tüm bu tecrübemizi, robotik projelere yeni başlayanlar için çok kolay ve hızlı giriş yapabilecekleri bir müfredata aktardık ve ücretsiz olarak yayınladık. Tüm öğretmenler RobotOkulu'nun hazır, denenmiş ve kendini kanıtlamış müfredatını alıp kullanabilir.

 

   Eğitim müfredatımızdaki projeleri yine kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için en uygun malzemeleri tasarlayıp ürettik, adına da TROBY dedik. TROBY Robotik Eğitim Seti'nde profesyoneller için de hızlıca kullanabilecekleri hazır malzemeler oluşturduk.

İletişim

Sorularınızı ve taleplerinizi bize iletin

İsim *
E-posta *
Mesaj *